Perlitas statybose

Perlitas yra universalus ir tvarus mineralas, kuris yra išgaunamas ir perdirbamas, turėdamas nereikšmingą poveikį aplinkai. Žalioji bendruomenė pripažįsta perlito turinčius gaminius, pavyzdžiui, lengvus izoliacinius betoninius stogo dangus, kaip didelio našumo sprendimą, pagamintą iš natūralios medžiagos, kurios neribotai tiekiamos visame pasaulyje.

Statybos pramonė: dideli „Perlite Vartotojai”

Tyrimai rodo, kad daugiau nei 50 procentų išplėsto perlito visame pasaulyje naudoja statybų pramonė. Perlitas vaidina svarbų vaidmenį įvairiose su statybomis susijusiose srityse, įskaitant: kaip lengvojo izoliacinio betono ir gipso užpildą; kaip biri betoninių mūro blokų, ertmių sienų izoliacinė medžiaga gyvenamuosiuose namuose; ir įvairiose specializuotose srityse, įskaitant ugniai atsparius purškiklius, kaminų užpildus, tarpinių grindų dangas, akustinius purškalus ir kt. Perlito naudojimo statyboje būdus rasite mūsų „ Perlite House“ PDF .

Lengvas izoliacinis betonas

Lengvasis perlito izoliacinis betonas suteikia architektams, inžinieriams ir pastatų savininkams keletą svarbių pranašumų:Aukščiausios šiluminės savybės ir didelės izoliacinės vertės
Nedegus, pasižymintis geresniu atsparumu ugniai
Lengvas ir patvarus
Lygus monolitinis nuolydis nuo drenažo paviršiaus
Stogo medžiagą galima prikalti vinimis arba klijuoti
Atitinka UL ir FM vėjo pakėlimo kriterijus
Novatoriška hibridinė technologija pagerina korinį betoną
Sutaupykite laiko, darbo jėgos ir medžiagų

Pramoninės asociacijos nuorodos